top of page

Kurzy

Vyberte si z naší nabídky kurzů pro pedikérky, podiatry a další odborníky v péči o zdraví nohou. Nabízíme kurzy neinvazivních ošetření zarůstajících nehtů unikátní Metodou Arkady, pomocí NT špon, nehtové protetiky, špon UniBrace System a dalších užívaných metod.  

Kurzy k Metodě Arkady - Instruktážní kurz a Metoda Arkady I. stupeň - jsou na sobě nezávislé a je na zvážení účastníka, který si podle své praxe, šikovnosti a zkušenostem vybere. Zatímco jednodenní Instruktážní kurz je základním seznámením s metodou a nástroji, při detailním dvoudenním kurzu Metoda Arkady I. stupeň účastníci získají více informací i příležitostí k samotným výkonům. Navazujícím kurzem pro pokročilé, který řeší komplikovanější stavy zarůstání, je pak Metoda Arkady II. stupeň.  

 

S výběrem vhodného kurzu Vám rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat na 777 703 501.

podiatrie_obrázek.jpg

Unibrace System

Nový způsob přípravy   a aplikace nehtových špon

Nový a velmi efektivní způsob korekce zarůstajících nehtů. Patentovaná metoda, unikátní, jednoduchý a univerzální systém vytváření a aplikace individuálních rovnátek na míru.​​​​

Metoda Arkady  

Instruktážní kurz

Ošetření zarostlých nehtů

 

Základní 1-denní kurz, ve kterém Vás seznámíme s nástrojem Kostka Arkady a prováděním výkonů s jeho pomocí. Součástí kurzu je i praktický nácvik méně náročnějších ošetření touto jedinečnou metodou.

podoland3.jpg

Metoda Arkady

I. stupeň

Ošetření zarostlých nehtů

 

Detailní 2-denní kurz, ve kterém Vás seznámíme s nástrojem Kostka Arkady a prováděním výkonů s jeho pomocí. Kurz je zaměřen na více praxe a provádění komplikovanějších výkonů.

FB_IMG_1507873895332.jpg

Metoda Arkady
II. stupeň
Ošetření zarostlých nehtů

Navazující pokročilý 2-denní kurz, ve kterém společně zreflektujeme Vaši vlastní dosavadní  praxi s nástrojem Kostka Arkady a ve kterém se dále zdokonalíte v provádění zejména komplikovanějších výkonů. 

podiatrie_obrázek.jpg

Neinvazivní řešení zarůstajících nehtů

Kurz k nácviku základních neinvanzivních metod ošetřování zarůstajících nehtů jako: tamponáda, Sulci protektory, tejpy, abraze, rovnátka, nehtová protetika a metoda Arkady. 

podiatrie_obrázek.jpg

Náprava zarůstajících nehtů pomocí NT špon

1-denní kurz velmi efektivního způsobu aplikace individuálně zhotovených drátkových rovnátek ze zdravotně certifikovaného  nitinolového drátu (NT špony).

podiatrie_obrázek.jpg

Náprava zarůstajících a deformovaných nehtů  pomocí nehtové protetiky

1-denní kurz, při kterém si osvojíte opravu nehtových hran pomocí speciálního akrylu se stříbrem a kompozitem. 

bottom of page