Školení

Vyberte si z naší nabídky školení pro pedikérky, podiatry a další odborníky v péči o zdraví nohou. Nabízíme kurzy neinvazivních ošetření zarůstajících nehtů unikátní Metodou Arkady, pomocí špon UniBrace system a NT špon, pomocí nehtové protetiky a dalších užívaných metod.  

Školení k Metodě Arkady (Instruktážní kurz a Specialista 1. stupně) jsou na sobě nezávislá a je na zvážení účastníka, které si podle své praxe, šikovnosti a zkušenostem vybere. Školení "Instruktážní kurz" je základním seznámením s metodou a nástroji, zatímco "Specialista 1. stupně" je delší podrobnější školení, kde účastníci získají více informací i možností si ošetření vyzkoušet na více případech.

 

S výběrem vhodného školení Vám rádi poradíme, neváhejte nás kontaktovat na 777 703 501.

podiatrie_obrázek.jpg

Unibrace System

Nový způsob přípravy   a aplikace nehtových špon

 

Nový a velmi efektivní způsob korekce zarůstajících nehtů. Patentovaná metoda, unikátní, jednoduchý a univerzální systém vytváření a aplikace individuálních rovnátek na míru.

Metoda Arkady

Ošetření zarostlých nehtů 

Instruktážní kurz

 

Základní 1-denní kurz, ve kterém Vás seznámíme s nástrojem Kostka Arkady a prováděním výkonů s jeho pomocí. Součástí školení je i praktický nácvik ošetření touto jedinečnou metodou.

podoland3.jpg

Metoda Arkady Ošetření zarostlých nehtů

Specialista 1. stupně

 

Základní 2-denní intenzívní kurz, ve kterém Vás seznámíme s nástrojem Kostka Arkady a prováděním výkonů s jeho pomocí. Kurz je zaměřen na více praxe a provádění komplikovanějších výkonů.

FB_IMG_1507873895332.jpg

Metoda Arkady Ošetření zarostlých nehtů

Specialista 2. stupně

Pokročilý 2-denní intenzívní kurz ve kterém se zdokonalíte v práci s nástrojem Kostka Arkady a provádění výkonů zejména se zaměřením na komplikovanější případy. Kurz je organizován pro 1 účastníka a termín lze dohodnout podle Vašich možností.

Připravujeme
podiatrie_obrázek.jpg

Neinvazivní řešení zarůstajících nehtů

Kurz k nácviku základních neinvanzivních metod ošetřování zarůstajících nehtů jako: tamponáda, Sulci protektory, tejpy, abraze, rovnátka, nehtová protetika a metoda Arkady. 

podiatrie_obrázek.jpg

Náprava zarůstajících nehtů pomocí NT špon

1-denní kurz velmi efektivního způsobu aplikace individuálně zhotovených drátkových rovnátek ze zdravotně certifikovaného  nitinolového drátu (NT špony).

podiatrie_obrázek.jpg

Náprava zarůstajících nehtů  pomocí nehtové protetiky

1-denní kurz, při kterém si osvojíte opravu nehtových hran pomocí speciálního akrylu se stříbrem a kompozitem.