top of page

Arkady

Metoda Arkady je jedinečná polská patentovaná metoda ošetření zarůstajících nehtů, jejímž autorem je pan Adrian Arkada.  Jedná se o velice inovativní, šetrné neinvazivní ošetření, díky němuž se tento  problém nohou ve většině případů již nevrací. Ošetření je doplněno o speciálně vyvinutou kosmetiku Arkada, která podporuje odstranění potíží  a další zdravý růst nehtů. Ošetření je prováděno s pomocí speciálního nástroje Kostka Arkady, který se spolu s potřebným příslušenstvím prodává jako sada pod názvem PODOEXPERT.

 

Jak se stát poskytovatelem?

Zájemci z řad odborníků (pedikérky, podiatři, podologové atd.) se   mohou přihlásit na  Instruktážní kurz nebo přímo na kurz Specialista I. stupně a  zakoupit sadu PODOEXPERT, Pokud má absolvent Instruktážního kurzu zájem o získání dalších znalostí a dovedností při práci metodou Arkady, může se přihlásit na kurz Specialista I. stupně. Po získání dostatečných praktických zkušeností se může absolvent kurzu Specialista I. stupně přihlásit na kurz Specialista II. stupně. Po absolvování vybraného kurzu jsou absolventi uvedeni v národní databázi odborných pracovišť, provádějících ošetření zarůstajících nehtů Metodu Arkady. 

 

KURZY jsou zaměřeny na teoretické znalosti a především pak na nácvik praktických dovedností při práci s Kostkou Arkady. Jednodenní Instruktážní kurz probíhá za účasti max. 3 účastníků. Dvoudenní kurzy Specialista I. a II. stupně probíhají individuálně. 

bottom of page